Fehér Géllakk 6ml #021
Ismerd meg a(z) Fehér géllakot, mely könnyen kenhető és LED lámpa kompatibilis leoldható géllakk. A kötés után az elért tartóssága olyan lenyűgöző, mint egy hagyományos zselé. Próbáld ki te is a(z) Fehér népszerű géllakkot és viseld büszkén akár 2-3 hétig is.
Termék információ
Fehér géllakk 6ml #021 a körömlakk és a zselé előnyeit egyesíti. Használata egyszerű, tartóssága a műköröm zselével vetekszik.
A Fehér géllakk UV/LED lámpa fénye alatt tökéletesen megköt. A géllakk egy leoldható termék, ami azt jelenti, hogy reszelés nélkül is leoldható, géllakk leoldó folyadék segítségével.
A Fehér géllakk két rétegben tökéletesen fed. Az első réteg géllakkot vékonyan, majd a második réteg géllakkot picit vastagabban, határozott lakkozó mozdulatokkal vigyük fel a megfelelően előkészített körömlemezre. Rétegenként UV/LED lámpázni kell. A vékony rétegeket maximum 2 mozdulatból vigyük fel. Figyeljünk arra, hogy ne maradjon levegős felvitelkor, egyenletesen terítsük el. Narancspálca segítségével, ha szükséges korrigálhatunk.
A Fehér géllakk 6ml #021 használata egyszerűen:
- Előkészítjük a körömlemezt (bőrfeltolás, bolyhosítás, polírozás, portalanítást).
- Előkezeljük a körmöt Nail Prep-pel, majd fokozzuk a tapadást leoldható bonder-rel. A leoldható bonder, egy tapadást elősegítő anyag, ami segít abban, hogy tartósabb legyen a körömdíszítésed. A leoldható bonder is UV/LED lámpa fénye alatt köt meg.
- A bonder megkötése után vidd fel az első réteg géllakkot. Az első réteg géllakkot ne vidd fel túl vastagon, ugyanis ha így jársz el, akkor előfordulhat, hogy kötés közben a géllakk megcsúszik, elfolyik. A géllakkot határozott lakkozó mozdulatokkal vidd fel, ne maradjon levegő a géllakk alatt, mert „fellevegősödhet” és így már nem lesz tartós a géllakkos körömdíszítés. A géllakk UV/LED lámpa fénye alatt köt meg. A halványabb színek az első réteg felvitelekor a legtöbb esetben nem fednek megfelelően, csak majd a második réteg felvitelekor.
- A második réteg géllakkot is határozott lakkozó mozdulatokkal vidd fel, ne legyen levegős, ne érintkezzen a géllakk a bőrrel. Ha mégis érintkezik, akkor kötés előtt narancspálca segítségével távolítsd el lefolyt alapanyagot. A második réteg géllakkot is lámpázni kell. A géllakkot nem kell fixálni. Kötés után a géllakk fixálását követően a géllakk színe bemattulhat, akár halványodhat is!
- Végezetül, hogy tartósabb legyen a körömdíszítésed a két réteg géllakkot vond be egy vékony réteg leoldható fényzselével. A fényzselé se érintkezzen a bőrrel. Csak leoldható fényzselét használj, mert a nem leoldható fényzselé a géllakkon elrepedhet. A leoldható, fixálós fényzselét gél fixáló folyadék segítségével fixálni kell. Kötés után ennél a fényzselé típusnál ugyanis zselészerű marad a körömdíszítés felszíne, amit fixálással el tudsz távolítani. Fixálásmentes, leoldható fényzselé használatánál fixálásra nincs szükség, hiszen kötés után körömdíszítésed tökéletes, csillogó és tartós lesz.
- A géllakk 2-3 hétig is tartós marad, körömlemezed a zselé alatt gyorsabban fog nőni, mert nem a körömlemezednek van természetes kopása, hanem csak a géllakkodnak.
Fehér géllakk száraz hűvös helyen, napfénytől védve, gyerekektől elzárva tárolandó! A tégely kupakját minden használat után gondosan csavard rá, hogy a még benne lévő alapanyagod hosszú ideig kiváló minőségű és sokáig használható maradjon.
Vásárlói vélemények
Elfogadható árakon találtam meg amit kerestem.
Ezt választottam, jó minőségű hajlított csipesz. Rozsdamentes acél,tökéletes.
Jó minőségű, jól fedő géllakkok.
Minden termék tökéletes